![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/20200113_083429-1024x498.jpg)
Сьогодні, 13 січня, заступник голови Черкаської районної державної адміністрації Петро Коренюк провів координаційну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/20200113_083502-1024x498.jpg)
На нараді розглянуто питання: проходження опалювального сезону у закладах освіти району; нарахування житлових субсидій для допомоги малозабезпеченим родинам в оплаті житлово-комунальних послуг; призначення та виплата допомоги при народженні дитини; функціонування спортивних закладів району; зимове утримання доріг загального користування місцевого значення району.
За підсумками наради надано відповідні доручення.