![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_20200111_105656-1024x576.jpg)
Сьогодні, 11 січня, заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк за участі начальника управління житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Петра Данилішина та працівників управління провів нараду з приватними підприємцями-перевізниками, які обслуговують маршрути приміського сполучення в районі. Учасниками наради обговорено питання забезпечення належного стану пасажирських перевезень у районі, покращення якості надання відповідних послуг населенню.
– Жителі району мають бути забезпечені якісними транспортними послугами, – наголосив Петро Володимирович присутнім на нараді.