10.04.2024      85      0
 

Черкащина – територія співпраці: Ігор Табурець ознайомився із роботою релокованого підприємства


На сьогодні в області  налічується для релокації близько 100 об’єктів. Їхня загальна площа – 200 тис. кв. м. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Сьогодні від ознайомився з виробничим процесом одного із релокованих підприємств. Це – завод із вироблення обладнання для аграріїв. 

– Його двічі наздогнала росія зі звичним для неї нищенням усього під нуль, – розповів Ігор Табурець. –  Це сімейний бізнес, який успішно розвивався в Луганську. Завод із вироблення обладнання для аграріїв. «За кермом» – батько-науковець, донька Ірина з чоловіком. Попит на продукцію був не лише на внутрішньому ринку, а й за кордоном. Аж поки не прийшли окупанти у 2014 році. 

Усе, що вдалось врятувати власникам заводу, – власні життя та флешку з розробками. Свій другий старт родина розпочала у Кремінній. Теж успішний. Таким він був до великої війни. Знову все з початку відбудовують тепер на Черкащині. Сюди переїхали  разом із 15 родинами працівників. На рівні місцевої та обласної влади  їм забезпечують необхідну підтримку й супровід.

– Виробничий процес тут уже налагодили, – додав Ігор Табурець.  – Тепер у власників заводу плани на збільшення потужностей. Вірю, що все вдасться. Заради економічних перемог України.

Довідково:

Підприємці, які мають намір релокувати бізнес у Черкаську область, можуть звернутися за детальнішою інформацією: +38 063 051 92 45, [email protected]

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

За інформацією Черкаської ОВА.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *