08.04.2024      79      0
 

Шкільні ліги: про перебіг районного етапу спортивних змагань на Черкащині


В області триває ІІІ етап національного проекту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». За першість районів змагаються 445 команд. Зокрема, в п’яти видах спорту: футзал, волейбол, баскетбол, черлідинг і спортивне орієнтування. Змагання триватимуть до кінця квітня.

Цього тижня фінали з волейболу та баскетболу пройшли в Уманському, Черкаському та Золотоніському районах. В обласному центрі визначили лідерів із футзалу та баскетболу.  Далі шкільні команди змагатимуться на обласному турнірі.

Водночас учасники проекту продовжують активну підготовку до наступних етапів змагань. Традиційно команди підтримують амбасадори проекту.

Сьогодні відбулася зустріч баскетболістів Черкаської школи №31 з амбасадором Богданом Кулиничем. Юні спортсмени розповіли про плани, тренування та поділилися враженнями від участі у шкільних лігах.

– Цей проект не тільки про спорт, – наголосив Богдан Кулинич. – А й про дружбу, навчання, підтримку. Згуртовані й об’єднані спільною метою, наші учні готові боротися за першість. Їхня мотивація, щирість і завзятість – приклад для нас, дорослих.

Нагадаємо, Черкащина долучилася до наймасштабнішого шкільного спортивного руху. Область стала одним із 20-ти регіонів, які беруть участь у проекті “Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч”.

За інформацією Черкаської ОВА.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *