19.03.2024      58      0
 

Ігор Табурець про розбудову мережі укриттів в освітніх закладах області


Над розбудовою безпекової інфраструктури в освітньому середовищі продовжують працювати в області. Цей напрям – один із пріоритетних, наголосив начальник ОВА Ігор Табурець.

За місяць у закладах освіти Черкащини облаштували ще два нових укриття. Зокрема, у школі обласного підпорядкування та в садочку Чорнобаївської тергромади. 

– Під час війни поєднати ці два поняття – безпеку та навчання офлайн – складне завдання, – наголосив очільник області. – Для цього передовсім потрібна інфраструктура. Над нею ми продовжуємо працювати спільно з громадами. Це напрям максимальної відповідальності. У мирний час на балансі наших закладів освіти було лише 44 укриття. На сьогодні мають можливість використовувати укриття вже 99% шкіл і 96,2% дитсадків. Як власні, так і близько розташованих будівель.

Принагідно очільник області ознайомився з перебігом робіт в одній із гімназій. Тут саме розширюють захисну споруду.

– Без сумнівів, нам ще є над чим працювати, – сказав Ігор Табурець. – Це стосується як будівництва нових укриттів, так і облаштування існуючих. Щоб освіта у традиційному форматі була доступною повсюди. Наша незмінна ціль.

Офіційну інформацію читайте на ресурсах:

За інформацією Черкаської ОВА.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *