09.01.2024      144      0
 

На Черкащині дали старт наймасштабнішому шкільному спортивному руху


В Україні масштабується національний проект фізичного виховання школярів – «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». Про його реалізацію в регіоні розповів начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець на брифінгу в медіацентрі.

Як він зауважив, цей проект – наймасштабніший шкільний спортивний рух України. Цьогоріч він буде реалізуватися в 20 регіонах країни та в Києві. У планах – на щорічній основі.

– За попередніми підрахунками, в цьому році участь у змаганнях зможуть взяти понад 8 000 шкіл нашої країни, – розповів Ігор Табурець. – А це – майже 300 тисяч учнів. Команди змагатимуться у 5 видах спорту. Це – черлідинг, футзал, баскетбол, спортивне орієнтування, волейбол. Розпочнеться все із  шкільного рівня змагань. Далі – територіальний, районний, обласний і всеукраїнський.

Наразі триває реєстрація шкільних команд. Подати заявки для участі всі охочі можуть до 1 лютого: посилання на форму є на офіційних сторінках проекту у Фейсбуці, Телеграмі та Інстраграмі, а також на сайті https://scl.gov.ua/

– На сьогодні в нашій області зареєструвалися вже понад 250 учнівських команд, – повідомив Ігор Табурець. – Усі змагання будуть відбуватися з дотриманням безпекових заходів. У координації з правоохоронними та іншими органами, що дозволить убезпечити дітей від можливих ризиків. Як це зазвичай відбувається під час кубків і чемпіонатів, які проходять в області.  Безпека – понад усе!

Активними учасниками проекту є його регіональні амбасадори. Ними стали :

Богдан Кулинич – український футболіст-воротар, чемпіон XV літніх Паралімпійських ігор-2016;

Сергій Куліш, український стрілець, срібний призер Олімпійських ігор-2016;

Антоніна Саприкіна, очільниця обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

– Спорт – це про здоровий дух, – зауважив Богдан Кулинич. – А спортивні командні змагання серед дітей – важливі та на часі. Вони об’єднують, згуртовують, мотивують. Цей проект саме про це. А ще – про психоемоційну підтримку дітей, що теж надважливо нині.

Амбасадорка проекту Антоніна Саприкіна наголосила, що участь у проекті – це можливість  для кожного проявити себе, свої навички та вміння в межах  змагань, що розроблені за найсучаснішими стандартами.

Докладніше дивіться у відео:

Офіційну інформацію читайте на ресурсах:


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *