![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/DSC_0445.jpg)
Тривожна ніч для Черкащини. Ворог знову цілив по області.Однак наші оборонці дали гідну відсіч. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Як він розповів, за попередньою інформацією, в небі над Черкаським районом знищено 7 “шахедів” противника.
– Минулось без потерпілих і значних руйнацій інфраструктури, – розповів Ігор Табурець. – Пишаємося нашими захисниками!
За інформацією Командування Повітряних Сил України, як і минулої доби, у ніч на 6 жовтня 2023 року російські окупаційні війська вчергове атакували із мису Чауда (ТОТ Крим) ударними БпЛА типу «Shahed».
Загалом Силами та засобами Повітряних Сил, у взаємодії із ППО Сил оборони України, знищено 25 «Shahed-131/136»