17.07.2023      79      0
 

“Холодний Яр” на Черкащині знову зібрав нескорених


“Фестиваль нескореної Nації “Холодний Яр 2023” відбувся на Черкащині. Після торішньої перерви. У пам’ять про полеглих воїнів. Зокрема і про  Юрія Руфа і Павла Собка – загиблих у боях за Україну співорганізаторів фестивалю.

Як зауважив очільник області Ігор Табурець, цей захід не про розваги.

– Він про спілкування однодумців, про національно-патріотичне виховання молоді, про нашу ідентичність та історію, про збори для ЗСУ та перезавантаження в місці, де гартувалась наша нескорена нація, – наголосив Ігор Табурець. – Для мене, як для уродженця цих країв, Холодний Яр – потужне місце сили, серце нашої незламної країни. 

Фестиваль тривав два дні в Мельниках Черкаського району. На учасників чекала насичена програма. Тут функціонувало наметове містечко, працював ярмарок майстрів, діяли мистецькі та спортивні локації.  На гутірковій території відбулися зустрічі з волонтерами, медиками, психологами, реабілітологами, а також письменниками. Окрім цього, на фестивалі проводили збір коштів на підтримку ЗСУ.

Нагадаємо, “Фестиваль нескореної Nації “Холодний Яр” на Черкащині проводять щорічно з 2015 року. Мета заходу: формування патріотичної свідомості в молоді, виховання естетично, духовно здорової нації; вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звичаїв українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві. 

Пресслужба ОДА 


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *