Начальник Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко разом з начальником Черкаської ОВА Ігорем Табурцем та заступником голови Черкаської ОДА Олександром Шамраєм ознайомилася з виробничою діяльністю одного з аграрних підприємств Черкаського району.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/351156004_1296398341313412_447622525742948513_n-1.jpg)
Понад десять років керівник підприємства, український австрієць Томас Брунер розвиває тваринництво на Кам’янщині за європейськими стандартами.
Господарство на сьогодні є сільськогосподарським підприємством, яке стабільно з року в рік досягає нових показників. Тут проводиться переоснащення виробництва, впроваджуються прогресивні технології.
Ферма є вдалим прикладом впровадження ефективних технологій у сільському господарстві. Особливо у відгодівлі свиней, вентиляції приміщень, освітленні. Відчувається ґрунтовний підхід до питань чистоти, гігієни та дотриманні санітарних норм.
У планах керівництва на майбутнє – розвивати переробку.
Кожен боєць економічного фронту – важливий!
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/351000436_243780388263866_1408456288970981943_n-1024x682.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/351465993_212933874938497_4830550367577705404_n-1024x682.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/352111656_809482837313303_78185240553230196_n-1024x682.jpg)
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської РВА