На Черкащину завітав Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/350509642_183718781310444_7214487222595809032_n-957x1024.jpg)
Організовано заходи, присвячені вшануванню Святителя-Хірурга Луки (Войно-Ясенецького), доктора медичних наук, лікаря-чудотворця та громадського діяча.
За участі Блаженнішого Митрополита Епіфанія, Митрополита Черкаського і Чигиринського Владики Іоана, керівників органів державної влади і місцевого самоврядування Черкащини, духовенства та вірян освячено новозбудований храм у Черкасах.
Під час зустрічі з черкащанами вручено нагороди Черкаської єпархії ПЦУ.
На запрошення Митрополита Черкаського і Чигиринського Владики Іоана взяла участь у заходах начальник Черкаської РВА Валерія Бандурко.
-Дякую за запрошення! Духовне єднання надихає і дає сил працювати та боротися далі. Віра і прагнення до перемоги – це те незмінне, що об‘єднує усіх нас. Ми сильні і незламні, коли єдині!,-додала очільниця району.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/350170738_980008746462410_6147706999030197577_n-1024x734.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/350350891_590837089818398_5450663242712151839_n-1024x610.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/350508210_1650270738785041_2974247747824650926_n-768x1024.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/349578144_912621179828254_1687461237529376532_n-818x1024.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/350269197_1483520532475810_6477547309204164025_n-1024x834.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/349138193_948552749630226_7065337280827486885_n-1-1024x699.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/350354318_687818106436078_3279489870037630037_n-1-1024x781.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/350369839_262636159621085_5017670435406737435_n-1-1024x683.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347232144_154885644234190_8980395652123294379_n-1024x928.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/350458135_1427840937963173_4595209854716146569_n-1-759x1024.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/350273109_1334952840416559_4162122014720207849_n-1-1024x751.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/350369436_788362159507728_5748235132710091087_n-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/350368720_783174793423530_9148646252200527644_n-5-1024x803.jpg)
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської РВА