Конкурс-квест дружин юних рятувальників-пожежників Черкаського району «Завжди й усюди – безпеці бути!» організували у одному з Черкаських навчальних закладів.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/348947330_790598109464020_3888213591425429929_n.jpg)
Дружини юних рятувальників-пожежників Сміли «Агенти-101», Черкас «Рубікон» та «Готовність-101», Степанців «Рятівник», Кам‘янки «Вузол», Чигирина «Воїни пожеж», Корсунь-Шевченківського «Байрактар», Городища «Вогнеборці» заздалегідь готувались боротись з суперниками.
Захід спрямований на навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, набуття навичок індивідуальних та колективних дій в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях, формування у дітей та молоді звичок активного способу життя.
Начальник Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко привітала учасників змагань, побажала успіхів та перемог:
– Навчання підростаючого покоління правилам безпеки – це спільне пріоритетне завдання органів влади, підрозділів ДСНС та закладів освіти. Дякую усім, хто на варті безпеки!
На завершення змагань дітей чекали смачні сюрпризи.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/348915220_1012538586314048_7595176946645428616_n-1.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/348852664_623681309396858_2074559371253189076_n-1024x775.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/348956082_636918555122027_8292942816297479213_n-1024x736.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/349119215_201664292764586_2573109804762606632_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/349087033_637483684519659_3277730326497626015_n-1024x885.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/348989814_3343541165909214_7604842738601713530_n-1024x682.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/348972030_789105312613984_8610592133498011567_n-1-1024x682.jpg)
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської РВА