162 роки тому відбулося перепоховання великого генія нашого народу, поета, художника, громадського діяча Тараса Шевченка на Чернечій горі.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/348819754_3430158447245782_7880584182585683064_n.jpg)
У квiтнi 1861 року, після того, як більше пів сотні днів прах Т.Г.Шевченка знаходився в Петербурзі, царський уряд, нарештi, дозволив перевезти його в Україну.
З нагоди річниці перепоховання Кобзаря у Каневі відбулися заходи за участі керівників органів державної влади та місцевого самоврядування Черкащини.
Начальник Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко, разом з керівництвом області, районної ради, головами громад району, керівниками правоохоронних органів та за участі громадськості покладено квіти до пам‘ятника Івану Підкові, до могили Тараса Шевченка та до пам‘ятника Олекси Гірника.
«Борітеся – поборете, Вам Бог помагає! …», – заповідав нам великий Тарас. Пророчі слова Шевченка звучать немов духовний заповіт щоб не втратити сил, боротися, перемогти і відбудувати міцну, вільну, незалежну державу.
Слава тобі, Великий Кобзаре!
Слава Україні!
Слава Героям!
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/348555362_210762031764359_8924815227532407956_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/348597296_639520767613423_695861020341512108_n-742x1024.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/348618702_914120153027704_1362776269323596062_n-1024x793.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/348573148_229434136471564_7438849114957380791_n-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/348610943_3036190543354627_7106315545531072798_n-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/348599896_2684596668346209_4563830682020375940_n-992x1024.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/348579141_1014088366226320_177708066772554789_n-768x1024.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/348601334_637332728251955_5189381175908442390_n-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/348565390_240655601986953_42981122945570646_n-768x1024.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/348586583_768865134715822_4387252149677437420_n-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/348564260_1710239592759616_5602347153435072111_n-785x1024.jpg)
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської РВА