![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339321377_253672683757097_634585204353231265_n-1024x768.jpg)
У Черкаському районі є підприємства, якими справді можна пишатися. Крім розвитку основної діяльності підприємства систематично допомагають Збройним силам України.
Одне з таких підприємств – це ТОВ «Континент груп». Наразі потужності виробництва виходять на новий рівень. Відновились роботи з благоустрою територій закинутого за радянських часів заводу. Поновлено діяльність цехів, які не функціонували в умовах відключення енергопостачання.
Начальник Черкаської РВА Валерія Бандурко разом з керівником підприємства передали легковий автомобіль, який доставили з-за кордону, для потреб 99 окремого батальйону ЗСУ.
Техніка у зоні бойових дій є розхідним матеріалом. Тому маємо постійно підсилювати хлопців.
“Принагідно завантажили транспортний засіб гуманітарним вантажем з районного хаб-складу. Це м‘ясна та овочева консервація, макаронні вироби, балаклави, кровоспинні джгути, аптечки, засоби особистої гігієни та інші речі, які потрібні бійцям”- зазначила очільниця Черкаської РВА.
Валерія Бандурко подякувала соціально відповідальному бізнесу, волонтерам та усім, хто не збавляє темпи.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339329203_6381079818601532_7707708662451148746_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339437777_604221245058957_4554955356081630419_n-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339620323_1257335015206270_1204737808143921412_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339782470_170865995842210_4501948097263668326_n-1024x768.jpg)
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської РВА