![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/335420570_217342674315933_4556668771210301431_n-1-1024x682.jpg)
На колегії Черкаської ОВА відпрацьовано низку питань щодо життєдіяльності області. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
За словами начальника ОВА, за 2022 рік завдання з наповнення бюджетів виконано на 107%, додатково отримано 740 млн грн доходів.
На колегії обговорили також питання відбудови інфраструктури області. Загалом з початку повномасштабної війни на Черкащині пошкоджено понад 200 об’єктів. Це житлові будинки, заклади освіти, культури, харчування, а також підприємства. На сьогодні уже 25 із них відновлено.
Залишається пріоритетним питанням створення безпечного простору в закладах освіти.
Окрім того, на колегії ішлось про безпековий сервіс. Зокрема, про функціонування місцевої пожежної охорони. Натепер у ліквідації 2 із 3 пожеж у сільській місцевості беруть участь добровільні або місцеві пожежні команди.
У засіданні колегії Черкаської ОВА взяли участь начальник Черкаської РВА Валерія Бандурко разом з головою Черкаської районної ради Олександром Василенком та керівниками територіальних громад району .
За словами начальника Черкаської РВА Валерії Бандурко наразі головними завданнями органів влади є безпека громадян та стабільне функціонування кожної галузі.
- Наповнення місцевих бюджетів і їх раціональне використання. Наша держава продовжує боротьбу з ворогом. Тому підтримка військових підрозділів, громадян, які постраждали від збройної агресії рф є у пріоритеті.
- Відбудова об‘єктів інфраструктури, які пошкоджено внаслідок повномасштабного вторгнення. Робота триває, не чекаючи перемоги.
- Навчальний процес. Безпека дітей є ключовим показником діяльності навчальних закладів. Працюємо над забезпеченням якісної та безпечної освіти для підростаючого покоління.
- Належна увага мережі існуючих підрозділів місцевої пожежної охорони та забезпеченню створення нових. На контролі органів влади Черкащини.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/335432289_125689630456135_3195639526575042530_n-1-1024x682.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/336538345_172994928926770_7915598579602036532_n-1024x682.jpg)
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської РВА