![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/maxresdefault-1024x576.jpg)
“Період підготовки складається з трьох етапів. Це – індивідуальна підготовка кожного військовослужбовця, де з ним проводиться навчання матеріальних частин стрілецької зброї.
Відповідно до кожних посадових обов’язків, які вони займають: гранатометники, кулеметники. Вони займаються з інструкторами, які мають великий бойовий досвід, брали участь в бойових діях з 2014 року.
Другий етап – ми вже включаємо їх більше в склад взводів та рот. На самому кінці, на третьому етапі проводимо злагодження безпосередньо всього батальйону, батальйонно-тактичної групи, яка у цьому складі буде відправлятися на виконання бойових завдань”, — розповів підполковник, командир одного з батальйонів штурмової бригади “Буревій” Вахромєєв.