03.03.2023      141      0
 

Стійкість і незламність – це про аграріїв Черкащини, – Ігор Табурець


Зруйнована логістика, постійні загрози, проблеми з добривами та пальним, невизначеність. Повномасштабна війна стала для наших аграріїв справжнім випробуванням. Про те, як минув для сільгоспвиробників Черкащини 2022 рік в ефірі телеканалу “Ільдана” розповів начальник ОВА Ігор Табурець.

– Коли на початку минулої весни ми говорили про посівну, багато хто сумнівався, що вона відбудеться взагалі, – відзначив посадовець. – Однак наші воїни полів показали свою міць: у 2022 році засіяли 98% площ від плану, виростили та зібрали понад 4 млн тонн зерна, а за урожайністю зернових наша область потрапила до п’ятірки лідерів у країні. Понад те, під урожай-2023 наші господарства посіяли понад 203 тис. га озимих культур на зерно. Перезимували вони, до речі, добре.

На сьогодні аграрії Черкащини готуються до посівної. За словами очільника області, Проблем теж вистачає. Їх вирішують у робочому порядку.

Детальніше про аграрний фронт Черкащини, а також про інші питання життєдіяльності області: від відбудови інфраструктури до ремонту доріг, дивіться у відео.

Пресслужба ОДА 


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *