24.02.2023      149      0
 

Ігор Клименко: «Гвардія наступу» складатиметься з найкращих з-поміж наймотивованіших


Гвардія наступу» складатиметься з найкращих з-поміж наймотивованіших. Про це сказав Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко на Конгресі місцевих та регіональних влад.

– До «Гвардії наступу» через ЦНАПи подано 4332 заявки і зафіксовано більш як 16 000 звернень. На сайті свої анкети залишили більше як 15 700 добровольців. У середньому по 788 таких заявок надходило щодня, –  зазначив очільник МВС.

За його словами, обирають найкращих з-поміж наймотивованіших, тому що завдання, які стоятимуть перед цими підрозділами, вимагатимуть високого професіоналізму.

Міністр зазначив, що, зважаючи на кількість охочих вступити до бригад, можливо, надалі ініціюватиметься створення нових.

Наприкінці виступу Ігор Клименко подякував представникам місцевих та регіональних влад, які активно включилися в процес добору та сприяють у наборі до Гвардії наступу.

Розширене засідання президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Главі держави було проведено за дорученням Президента України Володимира Зеленського.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *