Отримана допомога спрямовується військовим підрозділам, громадським організаціям, які забезпечують ВПО та у громади для внутрішньо переміщених осіб.
Цього тижня гуманітарний хаб-склад району поповнився благодійною допомогою з Італії завдяки волонтеру Віталію Юцевичу та Італійській Ass. “CavaionNelMondo”. Це одяг, чоловічі теплі шкарпетки, ковдри, джем, кава та підгузки для дорослих.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_20230112_154550_232.jpg)
Волонтер благодійної організації «Центр допомоги армії» Ніколаєнко Ганна Остапівна організувала допомогу у вигляді овочів, а саме: капуста, морква і цибуля. Допомогу надали фермери міста Черкас: Гаркуша Петро, Шакуля Олександр та Марківський Валерій.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_20230112_154550_680.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_20230112_154550_943.jpg)
Отримані овочі віддали у КНП «Черкаський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни» Черкаської обласної ради.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_20230112_154550_326.jpg)
Зведеному загону Нацполіції перед відправкою на Херсонщину передали м’ясну та овочеву консервацію.
Відвантажили Бобрицькій громаді – рис, макаронні вироби, овочеву консервацію, шампуні, креми, рідке мило, зубні щітки і зубні пасти, підгузки дорослі та дитячі, засоби гігієни для жінок.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_20230112_154550_361.jpg)
Ротмістрівській громаді відвантажили 25 мішків борошна.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_20230112_154551_183.jpg)
Військовим підрозділам віддали вітамінні препарати надані за сприяння благодійного фонду «МХП- Громаді».
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_20230112_154550_826.jpg)
Тримаємо стрій!