05.01.2023      143      0
 

«Якість – обов’язковий критерій», – Ігор Табурець про основні умови роботи закладів освіти області


Навіть попри виклики воєнного часу заклади освіти Черкащини мають передовсім дбати про якість послуг у своїй роботі. Про це сьогодні говорили на зустрічі начальника ОВА Ігоря Табурця з головою Державної служби якості освіти Русланом Гураком.

Область плідно співпрацює з територіальним підрозділом цієї служби, відзначив очільник області. Результати моніторингів і аудитів освітніх закладів дозволяють бачити загальну картину та потому ухвалювати потрібні управлінські рішення.

– Якість – критерій, яким повинні керуватися абсолютно всі наші заклади освіти, – відзначив Ігор Табурець. – Навіть перебудовуючи свою роботу з врахуванням викликів воєнного часу. До речі, на сьогодні вже маємо 118 сертифікованих учителів на Черкащині. Це – наші «агенти змін» для новацій у галузі. Бо освітній фронт, як я неодноразово наголошував, надважливий!

Нагадаємо, Державна служба якості освіти України та її територіальні підрозділи реалізують державну політику у сфері освіти. Служба передовсім опікується питанням дотримання якості освіти та освітніх стандартів у дошкільній, загальній середній, позашкільній, фаховій передвищій освіті, а також допомагає закладам освіти підвищувати якість освітньої діяльності.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *