Освітня підтримка від UNIСEF. Сьогодні область отримала черговий вантаж допомоги від Дитячого фонду ООН – 3 тис. ранців із канцелярським приладдям. Їх уже передали територіальним громадам регіону, відзначив начальник ОВА Ігор Табурець.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/322728346_983555242623882_3210407362158398231_n.jpg)
– Це цінна підтримка від наших міжнародних партнерів, – наголосив посадовець. – Отримані ранці для школярів 5-9 класів: внутрішньо переміщених і соціально вразливих категорій, а також учнів сільських шкіл, які навчаються очно.
Додамо, за півтора місяця це вже наш третій шкільний проект із UNIСEF.
– Раніше ми отримали майже 400 наборів «Школа в коробці» та 1500 хромбуків, – нагадав Ігор Табурець. – І далі буде. Дякуємо за освітнє підсилення!
За інформацією пресслужби Черкаської ОВА