У бюджетних пріоритетах області – нарощування потужностей у безпековому та оборонному секторах. На цьому наголосив начальник обласної військової адміністрації Ігор Табурець під час візиту до Служби порятунку Черкащини. Тут із обласними рятувальниками підбили підсумки-2022.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/323768045_1097415967582476_8813603040373158956_n.jpg)
– Коли я повідомляю, що ситуація в нас контрольована, – це результат командної роботи сил оборони та безпеки області, – відзначив Ігор Табурець. – Вважаю, що Служба порятунку Черкащини спрацювала на відмінно у 2022. За минулий рік вона отримала потужне підсилення – 70 одиниць спецтехніки. Для ліквідації пожеж, наслідків масштабних обстрілів із повітря та артилерії, розбору завалів, роботи саперів тощо. Уся техніка вже в оперативному розрахунку і готова до виконання завдань.
Придбано все це коштом державного й обласного бюджетів, а також отримано як гуманітарну допомогу, наголосив посадовець.Принагідно очільник області передав рятувальникам потрібне оснащення для ліквідації хімічних аварій.
За інформацією пресслужби Черкаської РВА