За вірність українському народові, військовій присязі та особисту мужність. Нагрудні знаки «Сталевий хрест» від Головнокомандувача ЗСУ бійцям із Десантно-штурмових військ вручив начальник ОВА Ігор Табурець.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/321574532_554270103273371_2827573674333997296_n.jpg)
– Ці хлопці вміло вибивають ворога з української землі, загартовані у важких боях ще з 2014 року та незламні, – наголосив Ігор Табурець. – Дякуємо за службу! Черкащина пишається своїми героями!Принагідно начальник ОВА передав бійцям дрон від черкащан. Нагадаємо, його придбали у межах акції до Дня захисників і захисниць України.