На сьогодні в області з 9.00 діє жовтий графік відключень електроенергії: дві черги, три години зі світлом і три без. Про це інформує начальник ОВА Ігор Табурець.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317552680_654835902759982_3692417564748298386_n.jpg)
Черги: https://cutt.ly/L1UM3FB– Для нашої області за розпорядженням НЕК “Укренерго” надано ліміт потужності 65% від загальної потреби, – пояснив Ігор Табурець. – Ситуація в енергосистемі країни постійно змінюється. Тому можливі зміни в годинах відключення/включення у графіках за розпорядженням диспетчера НЕК «Укренерго» без попередження. Тримаймо наш енергофронт!