Майже 30 тонн гуманітарного вантажу відправили з Черкас на Херсонщину. Це й продукти харчування, теплий одяг, ліки та інше необхідне, каже начальник ОВА Ігор Табурець.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/316278749_170098145634457_467266044362501228_n.jpg)
– Ми взяли шефство над Нововоронцовською тергромадою Херсонщини, – розповів посадовець. – Будемо допомагати їй відновлюватися після російського нашестя. Дякую всім, хто доєднався до збору! Разом здолаємо все! Разом переможемо!
Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: