16.11.2022      142      0
 

Засуджено ще одного прихильника військової агресії РФ


Прокурорами Черкаської обласної прокуратури доведено в суді вину громадянина російської федерації за вчинення злочинів, передбачених ч.ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України.

Нагадаємо, що чоловік з мотивів несприйняття діючої української влади та схвалення політики країни-агресора, розмістив у соціальній Інтернет-мережі «Одноклассники» на своїй особистій сторінці, яка має відкритий доступ для необмеженого кола користувачів, ряд публікацій, у яких міститься виправдовування, визнання правомірною та заперечення збройної агресії РФ проти України, розпочатої у 2014 році, а також глорифікація її учасників.

За результатами судового розгляду та враховуючи, що обвинувачений свою провину визнав повністю і розкаявся, має похилий вік, а також  скерував на потреби ЗСУ 5000 грн, судом вказану особу визнано винною та призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення без конфіскації майна, з іспитовим терміном на 2 роки.

Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснювали співробітники УСБУ в Черкаській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За інформацією Черкаської обласної прокуратури


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *