Ще 5 пікапів передали морській піхоті. Черговий автотранш підготувала Всеукраїнська аграрна рада. Ключі від автівок військовим вручив начальник ОВА Ігор Табурець.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/312509830_166085672702371_8474119465190609417_n.jpg)
– Наші аграрії продовжують тримати не лише свій продовольчий, а й фронт підтримки, – відзначив посадовець. – Це +5 пікапів, які допоможуть нашим військовим бути максимально мобільними. Дякую членам Всеукраїнської аграрної ради і партнерам! Завдяки кожному, хто підтримує наші ЗСУ, перемога України стає все ближчою
Додамо, від початку війни ВАР уже передала на фронт 450 одиниць техніки.
Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:
За інформацією пресслужби Черкаської ОВА