До Черкаської районної військової адміністрації звернулися представники Черкаського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки про потребу у транспортному засобі. Відгукнулися на прохання про допомогу військовим працівники виконавчого комітету Смілянської міської ради.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/1663853114307610-1024x708.jpg)
Начальник Черкаської РВА Валерія Бандурко спільно з Смілянським міським головою Сергієм Ананком передали автомобіль марки «Land Rover» для потреб військових.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/1663853111223361-1-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/1663853111716369-1-1024x707.jpg)
Транспортний засіб слугуватиме бійцям Черкаського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для поїздок та виконання бойових розпоряджень на передовій.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/1663853111223361-1024x768.jpg)
Валерія Бандурко подякувала колективу виконавчого комітету Смілянської міської ради за зібрані кошти і придбання автомобіля, а також нашому постійному волонтеру Антону Гілявському та команді його однодумців за те, що в черговий раз доставили авто з-за кордону.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/1663853108516567-1024x768.jpg)
Слава ЗСУ!