Сумні звістки про відважні, щирі серця, які зупинилися заради свободи нашої держави, надходять до громад району.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/1663352304487478-1024x768.jpg)
▪️У Корсунь-Шевченківській громаді провели в останню путь земляка, солдата, водія розвідувального взводу окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького Володимира Кірюшу.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/1663352283798623-777x1024.jpg)
🇺🇦Кірюша Володимир Валентинович, 1992 року народження, навчався у Корсунь-Шевченківському професійному аграрному ліцеї, працював будівельником-універсалом, загинув 11.09.2022 під час виконання бойового завдання на Харківщині.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/1663352310944535-1-1024x768.jpg)
▪️Жителі Смілянської громади у жалобній церемонії попрощалися із земляками – солдатом, номер обслуги механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону Юрієм Кулиничем та солдатом, стрільцем-помічником гранатометника механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону Леонідом Мигалем.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/1663352306841552-1024x698.jpg)
🇺🇦Кулинич Юрій Миколайович, 1972 року народження, проживав у місті Сміла, загинув 07.09.2022 внаслідок стрілецького бою на Донеччині.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/1663352283139194.jpg)
🇺🇦Мигаль Леонід Миколайович, 1968 року народження, проживав у місті Сміла, загинув 12.09.2022 під час виконання службових обов’язків внаслідок стрілецького бою на Донеччині.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/1663352283479797-719x1024.jpg)
Вічна слава і пам‘ять нашим захисникам!
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/1663352308154580-1024x768.jpg)
Слава Героям!
Слава Україні!