Ще +6 всюдиходів вирушили від Черкащини в один із підрозділів Військово-Морських сил. Він вибиває ворога на херсонському напрямку. Передав ключі від автівок начальник Черкаської ВОА Ігор Табурець.
– Ця автодопомога від наших надійних партнерів – Всеукраїнська Аграрна Рада, – відзначив посадовець. – Від початку війни вона вже передала на фронт понад 400 одиниць техніки. Наші аграрії надійно тримають не лише свій продовольчий, а й фронт підтримки!
Завдяки кожному, хто підтримує наші ЗСУ, перемога України стає все ближчою, додав очільник області.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/306324547_156089777035294_1857069968613727375_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/306319326_156089817035290_122428052175107300_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/306164629_156089840368621_3272808821448826126_n.jpg)
За інформацією пресслужби Черкаської ОВА