23.06.2022      225      0
 

В Україні обирають кращу публіцистику на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола


Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за  кращу  публіцистичну роботу  в галузі журналістики. Твори приймають до 10 серпня.

Премія присуджується щороку авторам нових оригінальних  публіцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності,   опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії.

На здобуття Преміїподаються:

  • клопотання про присудження Премії з короткою  характеристикою твору та його автора;
  • примірник твору на  матеріальному  носієві  з  підтвердженням його   оприлюднення (примірники друкованих засобів масової інформації,  телепередачі  та  радіопрограми  на  компакт-дисках у форматі DVD);
  • копія паспорта  (у разі висунення на здобуття Премії колективу – копії паспортів кожного члена колективу).

Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України (з поміткою «на здобуття Премії імені В’ячеслава Чорновола  за  кращу  публіцистичну роботу  в галузі журналістики»).

Клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора (у форматі word), а також електронну версію твору прохання надсилати Держкомтелерадіо на електронну адресу [email protected].

З положенням про премію можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо (http://comin.kmu.gov.ua) у розділі «Конкурси, премії» (підрозділ «Премії»).


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *