![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/284094017_130785206232418_60472214510949955_n.jpg)
Сьогодні професійне свято у працівників Держспецзв’язку. Привітав префесіоналів Управління Держспецзв’язку в Черкаській області начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/284067471_130785232899082_7319543559434070368_n.jpg)
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/281304074_130785626232376_4171584530185045183_n.jpg)
– Ми воюємо з ворогом на всіх фронтах, – відзначив він. – І їхній – особливо важливий. Без сумнівів, інформація – потужна зброя. Її захист, якісне реагування на загрози в кіберпросторі, ефективна протидія ворожим технічним розвідкам – завдання № 1. Маємо бути на крок попереду наших ворогів. А ще краще – на два.
Він висловив упевненість, що колектив Управління Держспецзв’язку в Черкаській області і надалі успішно виконуватиме поставлені завдання задля захисту нашої країни та робитиме важливий вклад у нашу перемогу.