20.05.2022      228      0
 

У Черкаському районі продовжується ремонт доріг


Підрядною організацією ТОВ «ДС Пром Груп» здійснюється ремонт доріг державного значення за рахунок коштів на експлуатаційне утримання.

На автодорозі регіонального значення P-10/P-09/ – Черкаси – Чигирин – Кременчук у напрямку міста Чигирин проводиться фрезерування старого асфальтобетонного покриття пошкоджених ділянок та розпочато покриття новою асфальто-бетонною сумішшю.

Від села Івківці до села Суботів на автодорозі Т- 24-02 Суботів – Медведівка – Кам’янка проведено роботи з фрезерування і асфальтування ділянок дорожнього полотна.

Розпочалися роботи з ямкового ремонту автодороги Сміла-Березняки – ст. Райгород – Кам’янка, від міста Сміли до села Велика Яблунівка.На автодорозі місцевого значення Степанки – Вергуни – Чорнявка – /Р-10/ у напрямку села Хацьки та на автодорозі /Н-16/- Хацьки – Степанки – Хутори у селі Степанки проведено роботи по ліквідації вибоїн дорожнього покриття.

Стартували дорожні роботи на ділянці автодороги Н-02 /М-06/ Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка у напрямку міста Канева.

Також підрядник проводить роботи з обкосу узбічь дороги Р-10 /Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук до міста Канева та дороги Н-02 і Р-09 від Канева до межі з Київською областю.

Підрядною організацією ТОВ «Ростдорстрой» проводиться ремонт ям та тріщин асфальтного покриття струменевим методом автогудронатором ділянок автодоріг: Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань від села Дубіївка до міста Сміли та Н-01 Київ – Знам’янка в адмінмежах міста Корсунь-Шевченківський.

У напрямку Сміла – Черкаси та в районі сіл Геронимівка і Руська Поляна на автодорозі державного значення Н-16 здійснюється чистка порослі і обкіс узбічч від трави дорожниками підрядної організації ТОВ «Ростдорстрой».


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *