8 та 9 травня на Черкащині минули без порушень громадського порядку. На цей час область стабільно функціонує. Про ситуацію в регіоні розповів начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/277954414_584048000062754_769619060448906308_n-1024x678-1-1-1024x678.jpg)
– Працюємо на результат у всіх сферах, – каже посадовець. – Дякую правоохоронцям за роботу! Дев’ять разів за ці дні військові сигналізували нам про небезпеку з повітря: і вдень, і вночі. Але, на щастя, минулось. Дякуємо за це нашим ЗСУ! Не ігноруйте повітряну тривогу! Максимально убезпечуйтеся! Бачите, що накоїв ворог напередодні на Одещині.
Він нагадав, що по всій області незмінно діє комендантська година: з 22.00 до 5.00. У цей час заборонено бути на вулиці та інших громадських місцях – задля вашої ж безпеки.