28.03.2022      185      0
 

Голова Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко про ситуацію в районі


Дорогі жителі Черкаського району!

Україна продовжує свою героїчну боротьбу зі злом, з державою-терористом.

За останні 2 тижні Уряд і Парламент переформатували економіку, фінансову, продовольчу, транспортну та енергетичну галузі.

Радикально зменшені податки для бізнесу. Прибрано більшість регуляцій та бюрократичних паперів. Надано можливість будь-якому підприємцю взяти кредит під 0%.

У Черкаському районі на цей час ситуація контрольована.

Продовжуємо працювати в тилу, допомагаємо областям, де тривають бойові дії, піклуємося про тимчасово переміщених громадян та про наших захисників.

Загалом з початку війни район відправив вже близько 140 тонн гуманітарних вантажів. Днями ще 10 тонн допомоги, а саме борошно, олію, різні крупи, м’ясні консерви та овочеву консервацію відправила Кам‘янська громада до міста Южноукраїнськ Миколаївської області.

Тимчасово переміщені громадяни, які не планують залишатися на території району, забезпечуються додатково сухими пайками.

Наразі у всіх школах району відновлено навчальний процес, поки що дистанційно. Загалом у районі загальною середньою освітою охоплено 57913 дітей. Також близько 1100 дітей, тимчасово переміщених громадян приєдналися до дистанційного навчання разом з учнями шкіл нашого району. Дошкільні навчальні заклади тимчасово не працюють. Але за запитом батьків в окремих громадах створені чергові групи.

У районі розпочалася посівна кампанія. Сільськогосподарські роботи розпочато з підкормки озимої пшениці та закриття вологи. Наразі в Черкаському районі функціонують 164 сільськогосподарські підприємства та ще 321 фермерське господарство.

З головами громад домовились про те, що вони беруть посівну під особистий контроль та усіляко сприяють діяльності аграрних підприємств. Визначили за необхідне попередити блокпости про можливість пересування сільськогосподарської техніки.

Ще раз хочу звернутися до представників добровольчих формувань.З будь-яких питань забезпечення продуктами харчування, одягом, пальним і т.ін. звертайтеся в першу чергу до командира сил. Якщо вирішити питання не вдалося, звертайтеся до міського/сільського голови або на пряму до Черкаської районної військової адміністрації. Таким чином всі питання, які виникають, обов’язково будуть вирішені.
Будемо раді допомогти!

Плідного нам робочого тижня!

Разом до перемоги!


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *