День Єднання відзначають на Черкащині. Церемонія підіймання Державного Прапора України зранку відбулась на Соборній площі обласного центру.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC_6944.jpg)
Присутні спільно виконали Державний Гімн України. Опісля розгорнули найбільший синьо-жовтий стяг в області. Його розмір – 12 на 18 метрів.
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC_5329.jpg)
“Сьогодні разом ми вкотре заявляємо всьому світові про сильну націю, яка впевнено стоятиме на захисті рідної держави. Ми спокійні! Ми сильні! Ми РАЗОМ! ” – сказав голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC_6912.jpg)
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC_6916.jpg)
Після урочистостей від площі стартував автопробіг Єднання. Кількадесят автомобілів АК “Черкас” із синьо-жовтими прапорами об’їхали місто.
Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого Днем Єднання з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC_6958-e1645002324133.jpg)
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC_6938.jpg)
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC_5346.jpg)
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC_6909-e1645002316625.jpg)
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC_5335-1.jpg)
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC_6959.jpg)
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC_5316.jpg)
За інформацією пресслужби Черкаської ОДА