Зараз у соціальних мережах та у засобах масової інформації активно здійснюється залякування, нагнітання паніки, поширення фейкової інформації та викривлення реального стану речей.
Це ніщо інше як потужна хвиля гібридної війни з метою дестабілізації ситуації в країні.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273930534_271066211833231_7461494680073717937_n.jpg)
Що потрібно робити у такому випадку?
Зберігати спокій, критично мислити і керуватися даними офіційних джерел.Тому, не піддаємося паніці і пам’ятаймо, що у єдності наша сила!Все буде Україна!
Голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко