Спортивний та актовий зали будують у Драбівському навчально-виховному комплексі. Це один із об’єктів програми Президента #ВеликеБудівництво. Про реалізацію цього проєкту розповів очільник області Олександр Скічко.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-09_15-19-47.jpg)
Школа у Драбові – єдина на все селище. Тут нині навчаються понад 600 дітей.
– Я вам уже розповідав історію цієї школи, – зазначив голова ОДА. – Її, нагадаю, збудували ще у 2010 році, а другу чергу на об’єкті чомусь поставили на затяжну паузу. І весь цей час за холодів учні займаються фізкультурою в коридорах і класах. Зараз у новобудові тривають внутрішні роботи. Цей проєкт ми завершимо вже цьогоріч.
Нагадаємо, #ВеликеБудівництво змінює спортивну інфраструктуру області. У межах програми Президента впродовж 2021 року на Черкащині звели низку спортивних об’єктів.
За інформацією пресслужби Черкаської ОДА