23.11.2021      27      0
 

Триває інформаційна кампанія „Місяць цифрової грамотності“


З 1 по 30 листопада 2021 року в Україні проводиться масштабна інформаційна кампанія „Місяць цифрової грамотності”. Дана ініціатива реалізується в межах проєкту Мінцифри ,,Дія. Цифрова освіта”. Проєкт охоплює національний портал з розвитку цифрової грамотності Дія.

Черкаська районна державна адміністрація пропонує долучитися  до участі в інформаційній кампанії державним службовцям, представникам територіальних громад району, учителям, працівникам медичної сфери, громадянам та скористатися створеними Мінцифри онлайн інструментами для покращення цифрової грамотності та розвитку цифрових навичок, а саме складати Цифрограм і визначити рівень своїх цифрових навичок.

Адже вміння користуватися всією технікою та вирішувати елементарні проблеми — життєво важлива навичка для ефективності роботи посадовців, які працюють із важливими даними, інформацією, медіа тощо.

Наразі на платформі Дія.Цифрова освіта розміщено 4 (чотири) Цифрограми — для держслужбовців, учителів, працівників медичної сфери та версія 2.0 для громадян.

Цифрограм — це можливість виміряти реальний рівень цифрової компетентності команди. Керівники зрозуміють, які саме прогалини в цифрових знаннях мають спеціалісти, і зможуть запропонувати їм подальші навчальні можливості. А кожен представник команд матиме план власного розвитку і розуміння, як покращити свої компетенції. 


Міністерство цифрової трансформації також надасть статистику щодо кількості залучених та зареєстрованих осіб за Місяць цифрової грамотності.

Щоб отримати якісну статистику:

Приклад: Черкаська районна державна адміністрація.

  • Складіть тестування та отримайте сертифікат.

Міністерством цифрової трансформації 20 грудня 2021 року будуть висвітлені фінальні результати та опублікована рейтингова долученість кожної області. 


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *