06.10.2021      202      0
 

У Черкасах відбувся тренінг з діджіталізації для територіальних громад


Нещодавно у новому сучасному соціальному коворкінгу в Черкасах “DigitalCherkasy” відбувся тренінг для представників територіальних громад Черкаської області в межах реалізації швейцарсько-української програми “Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади” EGAP.

У тренінгу взяли участь працівники сектору цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Черкаської районної державної адміністрації.

Проект відкрито за підтримки VISA, Міністерства цифрової трансформації України, Черкаської обласної державної адміністрації та міської влади м. Черкаси.

На сьогодні кожен житель Черкащини має змогу безоплатно скористатися одним із 20 робочих місць для віддаленої роботи (за попереднім бронюванням), відвідувати освітні та бізнес-події, користуватися надшвидким інтернетом, перепочити в лаунж-зоні.

Під час тренінгу координатори програми EGAP презентували світовий досвід цифровізації, основні заходи в сфері цифрової трансформації громади, цифрові сервіси для громад на кшталт “Цифрова валіза”, “Цифрова громада”, платформ “СВОЇ”, “E-DEM”, основні інструменти е-участі, методи та інструменти комунікації з громадськістю, правила створення публікацій і дописів, цифрової гігієни на робочому місці для публічних службовців, тощо.

Варто зазначити, що подібні програми широко розповсюджені в Україні та користуються великим попитом серед територіальних громад усіх областей України.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *