13.07.2021      20      0
 

Доступний інтернет для всіх: Мінцифри презентувало проект із безбар’єрності


Міністерство цифрової трансформації презентувало проект «Доступ до Інтернету в українських селах» на засіданні Ради безбар’єрності. На засіданні погодили План заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні. 

Інтернет — одна з базових потреб людини. Однак 23% громадян України, які проживають у селах та селищах, не мають доступу до інтернету. Це створює бар’єри не лише для спілкування, але й під час отримання цифрових послуг та освіти. Мета проекту — забезпечити доступ до швидкісного фіксованого інтернету для 1 000 000 українців. Підключити до оптичного інтернету 6 000 об’єктів соціальної інфраструктури, розташованих у сільській місцевості.

Доступні цифрові послуги онлайн для громадян з високим рівнем цифрової грамотності, незважаючи на будь-які бар’єри. І, звичайно, цієї мети неможливо досягти без технічно та фінансово доступного інтернету в будь-якому куточку України.

Окрім цього, команда Мінцифри працює над створенням розділу «Дія.Безбар’єрність» на порталі Дія для надання комплексної інформації про державні публічні послуги в доступному форматі. А також над підвищенням вебдоступності публічної інформації за найсучаснішими міжнародними стандартами.

За інформацією офіційного інтернет-представництва Міністерства цифрової трансформації України


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *