08.04.2021      31      0
 

Олександр Скічко: “Черкащині — здоров’я та виховання дітей!”


Спорт — це і здоров’я, і дозвілля, і заряд енергії. Тому у межах програми Президента «Велике Будівництво» цього року Черкащина активно розбудовує спортивну інфраструктуру.

Ми плануємо добудувати басейн у Золотоноші, на якого містяни чекають вже п’ятий рік. Працюватиме він не лише для учнів, але й у вихідні буде відкритий для всіх.

Ми будемо реконструювати та будувати стадіони по всій області — у Ватутіному, Стеблеві, Тальному та Городищі, а в школі Драбова побудуємо сучасну спортивну залу. Адже спортивна інфраструктура — це гарантія, що наші діти будуть зростати здоровими, цілеспрямованими та організованими.

А ще для наших дітей ми будемо оновлювати та будувати садочки та школи. Цього року плануємо зробити капітальний ремонт садочку «Зірочка» у Шполі, Білозірського ліцею, школи № 1 у Маньківці, школи № 11 у Смілі, а також побудувати новітній садочок на Митниці у Черкасах. Цей садочок буде розрахований на 300 місць, матиме басейн, інклюзивні майданчики та багато сучасного устаткування для розвитку дітей.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *