23.03.2021      255      0
 

Черкащан запрошують долучитися до Європейського тижня цифрової грамотності


Європейський тиждень цифрової грамотності — це щорічна кампанія, яка проводиться з метою надихнути та навчити людей цифрових навичок. Проводиться у коворкінгах, громадських центрах, школах, університетах, бібліотеках та інших місцях по всій Європі.

Цьогоріч Мінцифра проведе масштабну комунікаційну та освітню кампанію з цифрової грамотності в рамках національного проєкту Дія.Цифрова освіта. Ініціативу вже підтримали близько 30 брендів.

Детальніше на офіційній веб-сторінці проєкту. Також є Фейсбук-івент з усіма активностями Мінцифри та партнерів. Інформацію про активності в рамках Європейського тижня цифрової грамотності можна відстежувати в соцмережах за хештегами #AllDigitalWeek2021 та #AllDigitalWeekUkraine.

Мінцифра розробила Open Pack дизайн-матеріалів Європейського тижня цифрової грамотності для друку і використання онлайн, який кожен охочий може використовувати для участі в кампанії.

Детальна програма (доповнюється) подій Європейського тижня цифрової грамотності в Україні 22-28 березня 2021 року.

Під час час офіційного відкриття Європейського тижня цифрової грамотності в Україні заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан наголосила на місії Мінцифри —  трансформувати життя людей, бізнес, інституції за допомогою цифрових технологій.

Графік подій Європейського тижня цифрової грамотності в Україні: https://bit.ly/3fbgKCu

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *