03.02.2021      348      0
 

На Черкащині в 2020 році реалізували 5 проектів з будівництва та реконструкції шкіл


Протягом 2020 року з метою виконання урядової програми “Спроможна школа для кращих результатів” в області реалізували 5 проектів з будівництва та реконструкції у закладах загальної середньої освіти області.

Зокрема, у Чигиринському НВК „Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2″ Чигиринської районної ради Черкаської області, в рамках проєкту Президента України „Велике будівництво” реконструювали покрівлю, замінили вікна на металопластикові з енергозберігаючими склопакетами та утеплили фасад.

Також за рахунок програми „Спроможна школа для кращих результатів” здійснили капітальний ремонт спортивної зали з утепленням зовнішньої частини фасаду Руськополянського закладу загальної середньої освіти №1 І-ІІІ ступенів Руськополянської сільської ради Черкаського району та капітальний ремонт системи опалення будівлі комунального опорного закладу „Лисянський навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія – дошкільний навчальний заклад» Лисянської селищної ради Черкаської області”.

Завдяки будівельним роботам покращили енергоефективність будівель закладів освіти, санітарно-гігієнічний стан та естетичний вигляд.

Довідково:

Урядова програма “Спроможна школа для кращих результатів” – це фінансова підтримка закладів освіти на ремонт будівель шкіл, завершення недобудов, закупівлю обладнання для класів та оновлення навчальних кабінетів, інтер’єрів у коридорах, класах та інших приміщеннях школи.

Програма допомагає зробити школи безпечним та комфортним середовищем для кожного учня та вчителя.

На реалізацію означеної програми державою виділила 19,9 млн грн, з яких використали 18 млн грн. Крім того, з місцевих бюджетів використали 2,2 млн грн.

За інформацією Управління освіти і науки Черкаської ОДА


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *