13.07.2020      362      0
 

Ігор Момот – зразок офіцерської честі, – Роман Боднар на вшануванні пам’яті героїв-прикордонників


11 липня в Оршанецькому центрі прикордонної служби ім. генерал-майора І.Ф. Момота вшанували пам’ять про загиблих військовослужбовців ЗСУ, прикордонників у районі Зеленопілля. Це була ніч із 10 на 11 липня 2014 року.

Шість років тому загинули підполковник Леонід Шірпал, підполковник Ігор Петрів, прапорщик Павло Дияк, старший сержант Анатолій Луцко, старший сержант Василь Поляков, сержант Олег Глущак, молодший сержант Дмитро Сирбу, молодший сержант Вільгельм Штолцель, солдат Павло Лазаренко. Серед загиблих – генерал-майор Ігор Федорович Момот.

У вшануваннях взяли участь рідні загиблих заступник Голови Державної прикордонної служби України Сергій Сердюк, керівництво та особий склад центру, голова Черкаської ОДА Роман Боднар, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Провів молебінь Митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан.

– На жаль, не вдалося познайомитися із Ігорем Федоровичем особисто. Але чув дуже багато і лише найкраще. Ігор Момот – герой, якому заслужено присвоїли генеральське звання. Його іменем назвали Центр прикордонної служби. Бо саме за керівництва Момота Центр став зразковим закладом, яким пишається кожен випускник. Іменем Ігоря Момота назвали і школу, де він навчався… Але, на жаль, ця шана – посмертна. Він захищав країну, захищав кордони, захищав бойових товаришів. Ми зобов’язані пам‘ятати таких без перебільшення величних особистостей, які вели за собою, яким довіряли і поважали сотні побратимів. Він – зразок офіцерської честі, – звернувся до присутніх Роман Боднар.

На території Головного центру присутні поклали квіти до пам’ятника «На сторожі кордонів» та до «Алеї прикордонної слави», а також до погруддя генерал-майора Ігоря Момота на площі слави та дошки пам’яті загиблим бійцям Черкащини.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної державної адміністрації.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *