10.07.2020      942      0
 

Юрій Безщасний на телеканалі UA: Черкаси – про “Безпечну Черкащину”


У межах обласної програми профілактики та протидії злочинності у Черкаській області на 2020-2024 роки  «Безпечна Черкащина» планують до кінця року встановити в регіоні систему відеоспостереження. Вона фіксуватиме порушення громадського порядку. Про те, що передбачає програма та як працюватиме розповів заступник голови ОДА Юрій Безщасний на телеканалі UA: Черкаси в програмі «Тема дня».

– Безпечна Черкащина – це комплексна програма, завданнями якої є посилення заходів безпеки й захисту життя і здоров’я жителів області, забезпечення стабільного функціонування важливих для нормальної діяльності об’єктів шляхом упровадження додаткових заходів захисту, нагляду та контролю за ситуацією, – зазначив пан Юрій. – Це, окрім іншого, комплексна координація зусиль влади та правоохоронців для оперативного та злагодженого реагування на надзвичайні події та нормальної життєдіяльності регіону. Йдеться, зокрема, про безпеку дорожнього руху, посилення рівня дисципліни учасників дорожнього руху та ін.

Юрій Михайлович зауважив під час програми, що Програма передбачає створення комплексної системи відеонагляду, відеоаналітики, зокрема розміщення відеокамер у містах і селищах області та створення ситуаційного центру, який збиратиме та опрацьовуватиме, аналізуватиме відеоматеріали. У подальшому це дасть змогу інтегруватися в загальноукраїнську систему країни.

«Безпечна Черкащина» була затверджена цьогоріч у березні, а в червні на сесії обласної ради виділили кошти для першого етапу її впровадження. У цілому повноцінне втілення програми передбачає близько 30 млн грн, це кошти обласного й місцевих бюджетів. Цього ж року з обласного бюджету виділили на реалізацію першу частину – 3 млн грн.

Більше про це у відео:

За інформацією пресслужби Черкаської обласної державної адміністрації.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *