16.03.2020      213      0
 

ОТГ Черкащини компенсують частину витрат за надання адмінпослуг соціального характеру


Наближення адміністративних послуг соціального характеру до мешканців усіх об’єднаних територіальних громад та передача функцій з прийняття заяв та документів громадян для призначення соціальної підтримки на базовий рівень є одним з пріоритетних напрямів удосконалення системи соціального захисту населення. Цьогоріч у державному бюджеті вперше передбачені видатки для компенсації частини витрат на здійснення таких заходів в обсязі 150 млн грн.

Відповідно до Порядку використання цих коштів, затвердженого КМУ 26.02.2020, головним розпорядником коштів є структурні підрозділи з питань соціального захисту населення обласних державних адміністрацій.

Порядком зокрема передбачено, що грошова компенсація в межах встановлених бюджетних коштів надаватиметься виконавчим органам сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад, які надають послуги з приймання документів для призначення соціальної підтримки та здійснюють їх передачу структурним підрозділам з питань соціального захисту населення в електронній формі з використанням програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».

Таким чином, у разі створення виконавчими органами ОТГ структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, їм передаються зазначені функції, виконання яких повинно здійснюватися з використанням Програмного комплексу. Підключення до Програмного комплексу робочих місць посадових осіб об’єднаних територіальних громад та структурних підрозділів з питань соціального захисту населення відбуватиметься за їх зверненням до Департаменту соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації.

За інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *