19.09.2019      221      0
 

На тимчасовій комісії Черкаської ОДА заслухали ще кілька керівників підприємств-боржників із виплати заборгованої зарплатні


Із початку цього року заборгованої заробітної плати в області стало менше на 21,5 млн грн (на 36,7 %) і на початок серпня вона становила 37 млн грн. Про це повідомив під час проведеного в ОДА чергового засідання комісії з питань погашення заборгованої зарплатні та інших соціальних виплат директор Департаменту соціального захисту населення обласної адміністрації Руслан Чикало. Він зауважив, що, за інформацією Управління Держпраці в області, у ході перевірок інспектори праці виявили заборгованість на підприємствах, які не звітують в органи статистики.

– Враховуючи, що стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати перебуває на особливому контролі як відповідальних органів, так й органів виконавчої влади, Управління Держпраці запропонували заслухати керівників саме таких підприємств, – зауважив Руслан Олександрович.

Так, заслухали керівників та арбітражних керуючих ДП «Зета» ПрАТ «Черкаський приладобудівний завод», АТ «Черкаський приладобудівний завод», ПрАТ «Черкасирибгосп», КП «Придніпровська СУБ.

Зауважимо також, заступник директора Департаменту соціального захисту ОДА Олег Шимчук поінформував присутніх про результати  виконання доручень, сформованих за результатами попереднього засідання. Йшлося, зокрема, про стан погашення заборгованості зі сплати платежів по пільговим пенсіям підприємством ПАТ «Азот», про перевірку діяльності представництва АТ «Конструкторське бюро навігаційних систем», також про стан сплати податків і зборів до бюджетів, зокрема, місцевого, за період 2017-2019 роки та ін.

За інформацією Прес-служби Черкаської ОДА.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *