
Привітала колектив державних службовців з професійним святом та вручила Грамоти та Подяки РВА.

Державна служба – це не кабінети та документи. Це, перш за все, люди. Їх стійкість та відповідальність. Це здатність забезпечувати роботу держави в умовах війни.

Бути державним службовцем – означає щодня працювати там, де потрібні професіоналізм і витримка.

За кожним рішенням, кожним реалізованим проєктом, кожною вирішеною проблемою стоять фахівці, які обрали служіння державі своєю справою.

Разом з колективом взяли участь в обласних заходах. Працівників Черкаської районної державної адміністрації відзначено Почесними грамотами Черкаської обласної військової адміністрації.
Пишаюся вами!

Дякую кожному, хто сьогодні в Україні продовжує сумлінно виконувати свою роботу, зміцнює державу, підтримує людей та наближає нашу Перемогу. Саме завдяки таким людям Україна рухається вперед.

Нехай ваша праця завжди буде потрібною, помітною, гідно оціненою та приносить заслужену повагу й визнання.

З Днем державної служби України!



