08.04.2022      151      0
 

На Черкащині в онлайн-школі «Абітурієнт–2022» відтепер можна поглибити знання і з математики


Безкоштовна онлайн-школа з математики «Абітурієнт–2022» розпочала свою роботу на Черкащині. Вона покликана допомогти дітям з числа внутрішньо переміщених осіб підготуватися до ЗНО в форматі національного мультипредметного тесту, що пропонується Міністерством освіти і науки цього року.

3d rendering image

5 квітня відбулося перше заняття дистанційної школи з математики, яке було присвячене повторенню та поглибленню знань з теми «Дійсні числа (натуральні, раціональні та ірраціональні), порівняння чисел та дії з ними», яка є однією з базових тем програми ЗНО з математики.

Під час заняття був передбачений теоретичний блок для узагальнення та систематизації знань із теми, поданий за допомогою використання магнітно-маркерної дошки фліпчарт; блок у форматі розв‘язування тестів, безпосередньо вибраних із завдань ЗНО минулих років та блок на розвиток навичок та умінь з означеної теми.

Для навчання використовується платформа Zoom для відеоконференцій, а також інші онлайн-ресурси: Classtime, Padlet, zno.osvita.ua і власні розробки вчителів.

Онлайн-школа з математики функціонує двічі на тиждень (вівторок та четвер). Заняття проводить команда досвідчених учителів математики Черкаської області, які готові надати повну навчальну та психологічну підтримку випускникам у цей складний час.

Заняття розпочинаються о 16:00.

Онлайн-школа «Абітурієнт – 2022» функціонує на волонтерських засадах, тому її організатори запрошують долучатися вчителів, які готові допомагати дітям з числа внутрішньо переміщених осіб.

Реєстрація в онлайн-школу триває за посиланням.

Після реєстрації на електронну пошту буде надіслано листа з запрошенням на заняття.

Розклад занять за посиланням.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *