27.06.2020      60      0
 

Привітання голови РДА Володимира КЛИМЕНКА з Днем Конституції України та Днем молоді!


Шановні жителі Черкаського району!
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Конституції України!

Нехай у день національного свята в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі.
Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин не тільки користуватиметься правами і свободами, закріпленими Конституцією України, а й належним чином виконуватиме свої обов’язки.
Щиро бажаю вам мирного неба, міцного здоров’я та благополуччя!

Дорога молодь!
Щиро вітаю Вас з Днем молоді!

Юність – найкраща пора в житті кожної людини, спогади про яку ми з трепетом зберігаємо у своєму серці. Це  час випробувань і помилок, пізнання себе і навколишнього світу. 
Пам’ятайте: ви – творці сьогодення та майбутнього нашої країни. Будьте її справжніми громадянами і патріотами, гідними подвигу ваших ровесників, які боролись за волю України в різні часи та в наші дні захищають свободу і територіальну цілісність держави. Ваші  розум і прагнення до позитивних змін, енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення в громадському та суспільному житті, у навчанні та на виробництві, у спорті та мистецтві, допомагають у творенні України як сучасної європейської держави.
Хай щастить вам  на добрі справи! Бажаю втілення найкращих життєвих планів і мрій! 

Голова Черкаської районної
державної адміністрації                                           Володимир КЛИМЕНКО


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *